Projekty
22. 6. 2013
je podprojektem vize Asociace pro integraci s. «Multilingvní JSOU Multukulturní» . Jsou to akci mezinárodních soutěži pro dětí a mládež v kombinaci s rozsáhlým turistickým programem.
Cíle projektu: http://muzykal.simplesite.com
Vytváření podmínek pro realizaci tvůrčího potenciálu nadaných dětí a mládeží
Rozšiřování spolupráce tvůrčích týmů z různých zemí;
Podpora kreativity talentovaných dětí a dospívajících;
Podpora vize rozvoje úrovně intelektuálního a harmonické tvůrčí osobnost;
Profesní rozvoj uměleckých vedoucích týmů a učitelů v oblasti multikulturního vzdělávání dětí a mládeže;
Vytvoření nových horizontů pro tvůrčí skupiny a sólisty;
Finanční podpora vynikajících tvůrčích skupin a sólistů;
Zachování a rozvoj kulturního dědictví zemí účástniků projektu;
Mluvte česky! vzniká díky podpoře programu EU Leonardo Da Vinci jako jediný online kurz českého jazyka pro cizince v angličtině, němčině, polštině a slovenštině. Těšit se můžete na multimediální obsah s poutavými interaktivními cvičeními, hrami, texty, ale i na různé audiovizuální pomůcky. Chybět nebude diskusní fórum se systémem soukromých zpráv nebo užitečné odkazy. Výuka přes internet je dnes jednoduchým a účinným způsobem vzdělávání se a pro jazyky to platí dvojnásobně. Proto, pokud pracujete nebo chcete pracovat v České republice nebo vás čeština osobně zaujala, bude tento portál vaší „první jazykovou pomocí“.
Hlavním Cílem projektu je připravit mladé lidi na multikulturní realitu Evropy s vědomí,
že znalost cizích jazyků se stává nutností.Cílem projektu je pomoc mladým migrantům a dětem migrantu, pobývajícím na území Tábora k zajištění přístupu odbornému jazykovému vzdělávání způsobem studia několik cizích jazyků: českého, anglického a německého.A taky dostat příležitost komunikovat v rodném jazyce ve skupině účastníků jazykového pobytu které pocházejí ze stejné zemi původů.Záměrem projektů je vytvořit z různých mezinárodních skupin mladých lidí zúčastňujících jazykového pobytu v Táboře, jeden tým a zároveň takové prostředí, v němž mohou mladí lidé hovořit o tématech, která je spojují, nebo si vyměňovat myšlenky a názory na běžné jevy z každodenního života. Jedná se ne jenom o školení, kterému bude odpovídat určitá jazyková vybavenost ale o zážitkovou akci. Pomocné aktivity sestávají z programu skupinových sportovních volnočasových aktivit, exkurzi, návštěv památek, kulturních akci a soutěže
Vytvoření a realizace efektivních alternativních metod výuky češtiny pro cizince. Создание и внедрение альтернативных методов обучения чешскому языку для иностранцев:
Projekt je určen cizincům žádajícím o trvalý pobyt na území ČR a konkrétně 20 cizincům žijícím ve městě Tábor, kteří žádají o trvalý pobyt ve městě Tábor.Jedná se o příslušníky národnosti ukrajinské, moldavské, ruské, vietnamské, kteří vědí, že znalost češtiny je klíčovým faktorem pro získání vzdělání a kvalifikace. Povinnost prokazování znalosti češtiny (na úrovni A1) se stává jednou z podmínek pro získání povolení k trvalému pobytu.Cílem projektu je pomoc cizincům pobývajícím na území Tábora a celé ČR zvládnout státní zkoušku úrovně A1 z českého jazyka na poukaz MV spůsobem nových alternativních metod cvičení češtiny (viz. Poukaz). Pomocné aktivity sestávají z teoretických lekcí e-learningového studia a zároveň z poradenských konzultací, která budou zaměřena na získání praktických kompetencí pro cvičení češtiny a hlavně také na zkoúšenost účastníků. Sdružení zajistí 20 cizincům žijícím ve městě Tábor 20 ukázkových konzultačních hodin kteří se budou provádět před zkouškou znalostí úrovně A1 v prostorách jazykové školy m. Tábor, a to v termínech jazykové zkoušky pro udělení trvalého pobytu na území ČR .
Čeština pro cizince. Чешский язык для иностранцев
Na začátku roku 2010 sdružení Asociace pro integraci v rámci projektu MVČR se ve městě Tábor a v dalších městech ČR zajistilo propagaci pro udělení zkoušky úrovně A1, co znamená — zkouška ználostí českého jazyka pro udělení trvalého pobytu na území ČR.
V průběhu roků 2010. až 2011. se v rámci sociálního projektu v jazykové škole města Tábor zkoušky úrovně A1 zůčactnilo 528. lidí předstávujících 8. národnostních menšin. Jsou to Ukrajinci, Rusy, Bělorusove, Vietnamci, Mongolove, Moldovani, Armeni.
Ve spolupráci s Táborskou Městskou Knihovnou bylo zajištěno 4 víkendovích akcí pod nazvem» Setkání z pohádkami různých národu», kde se děti a i občané Tábora mohli seznámit s pohádkami národů Ukrajiny, Moldovy, Ruská, České Republiky a i poslechnout Romskou pohádku.
Оптовые поставки стальных труб
(JimmySiz, 20. 12. 2021 9:39)